Çağrı Merkezi: 0 552 566 2813

İade Sözleşmesi

İADE VE DEĞİŞİM 

  

İndirimli ürünlerde iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır.

 

Ürün tarafımıza ulaştığında; WhatsApp hattımızdan veya SMS yolu ile veya kargoya verdiğiniz telefon numarası üzerinden irtibata geçilip taleplerinizi alacağız. Bu yüzden telefon numarası sipariş verdiğiniz numara ile aynı olursa değişim işlemleri daha hızlı çözülür efendim.

Değişim veya İade yapacağınız ürün kullanılmamış, yıkanmamış veya herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir. Bu şekilde olan ürünler alıcıya geri gönderilir. 

  

İADE :

  

İade yapılmak istenen ürün sipariş kağıdı ile geri gönderilmelidir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Dilerseniz iade yapacağınız ürünü gönderirken

kargo ücretini kendiniz ödeyebilir, dilerseniz, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra iade işlemi sırasında 10 TL kesilerek iade işlemi yapılır.

  

İADE İŞLEMİ SÜRESİ :

  

Teslim alınan ürün teslim alındıktan sonra, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir. Kargoya verildikten sonra, ürünün firmaya ulaşması ortalama 2-5 iş gününde olmaktadır. Ürünün kontrolü işlemi ve iade işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. İade onaylandığı haftanın cuma günü alıcıya ödeme yapılır. Toplam iade süresi ortalama 8-12 gün sürmektedir. 

  

DEĞİŞİM :

  

Değişim yapılmak istenen ürün sipariş kağıdı geri gönderilmelidir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Dilerseniz değişim yapacağınız ürünü gönderirken kargo ücretini kendiniz ödeyebilir, dilerseniz, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra alıcıya 20 TL kapıda ödeme şeklinde yansıtılır. Alıcı değişimi yapılan yeni ürünü alırken kuryeye 20 TL öder. Eğer değişim yapılan ürün ile yeni alınan ürün arasında fiyat farkı var ise alıcıya yansıtılır.  (Örneğin yeni alınan ürün değişimi yapılan üründen 10 TL fazla ise kapıda ödeme ücreti 30 TL olur , 10 TL az ise kapıda ödeme ücreti 10 TL olur gibi. )

  

DEĞİŞİM İŞLEMİ SÜRESİ :

  

Teslim alınan ürün teslim alındıktan sonra, en fazla 5 iş günü içerisinde kargoya verilmesi gerekmektedir. Kargoya verildikten sonra, ürünün firmaya ulaşması ortalama 2-5 iş gününde olmaktadır. Ürünün kontrolü işlemi ve değişim işlemi ortalama 3 iş günü sürmektedir. Daha sonra alıcıya iletilmek üzere yeni ürün kargoya verilir. Alıcıya ulaşması yine 2-5 iş günü almaktadır. Toplam değişim süresi ortalama 8-15 gün arasındadır.